Invigo

Rejestracja w Invigo

Korzyści z rejestracji
Nie musisz decydować od razu! Zapamiętamy Twoje opcje kredytu, dane zdolności kredytowej - możesz wrócić jutro lub za miesiąc i sprawdzić aktualne oferty banków. Zapamiętamy Twoje opcje kredytu hipotecznego
Zestawienie ofert dobranych dla Ciebie. Bezpośrednio po rejestracji pokazujemy Ci oferty banków dobrane do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej. Nie marnujemy Twojego czasu pokazując oferty, z których nie będziesz mógł skorzystać. Zestawienie kredytów hipotecznych dobranych dla Ciebie
Szczegóły oferty każdego z banków i porównanie ofert. Pokazujemy Ci oprocentowanie, marże, prowizję, koszty dodatkowe, wymagane dokumenty. Nie są to informacje ogólne, ale dostosowane do Twojej sytuacji na bazie cenników banków.
Dedykowany Tobie konsultant - zawsze dostępny przez telefon lub e-mail. Nasi konsultanci mają doświadczenie w kredytach hipotecznych, znają niuanse ofert banków. Dzięki Twojej rejestracji - znają Twoje potrzeby jeszcze przed rozmową z Tobą. Mogą pomóc we wszystkim - od wyboru oferty do wypłaty kredytu!
Ubezpieczenie nieruchomości GRATIS od Invigo nawet przez 3 lata! Kredyty hipoteczne w Invigo dostępne są na identycznych warunkach jak bezpośrednio w banku. Ale dzięki premii, którą Invigo oferuje swoim klientom w postaci ubezpieczenia nieruchomości GRATIS nawet przez 3 lata, kredyt staje się tańszy niż w banku. porozmawiaj-z-nami-small
Dlaczego wymagamy rejestracji?
Invigo nie jest porównywarką, lecz pośrednikiem kredytowym. Możemy pomóc Ci we wszystkim – od wyboru oferty do wypłaty kredytu. Traktujemy kalkulację zdolności kredytowej i raty kredytu oraz wybór ofert jako pierwszy krok procesu kredytowego.
Dzięki rejestracji będziesz mógł w każdej chwili powrócić do kalkulacji i przeglądu ofert, skorygować dane.
Nasz konsultant przed pierwszą rozmową z Tobą będzie znał Twoją sytuację i opcję kredytu jakie rozważasz. Dzięki temu rozmowa będzie krótsza i bardziej wartościowa dla Ciebie.
W precyzyjny sposób dobieramy oferty do podanych przez Ciebie informacji (m.in. zdolność, źródło dochodów, cel kredytowania, zabezpieczenie, LTV, waluta). Aby zapewnić najwyższą jakość informacji wkładamy duży wysiłek w utrzymanie bazy danych produktów bankowych. Dlatego chcemy mieć pewność, że nasze usługa trafia wyłącznie do naszych potencjalnych klientów, zgodnie z Regulaminem.
Polityka bezpieczeństwa
Cały serwis internetowy www.invigo.pl jest wyświetlany z użyciem bezpiecznego protokołu HTTPS. Dane przesyłane pomiędzy przeglądarką i serwisem są szyfrowane przy użyciu bardzo bezpiecznego algorytmu 256 bitowego. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko przechwycenia danych.
Twoje kalkulacje, dane dotyczące zdolności kredytowej, oferty banków są zapamiętywane tylko w przypadku gdy zdecydujesz się na rejestracje w serwisie. Po rejestracji są zabezpieczone hasłem - przez Internet, oraz kodem PIN - przy kontakcie telefonicznym.

 

Invigo
Podaj numer stacjonarny lub komórkowy składający się z 9 cyfr, bez spacji.
Zamów rozmowę Zadzwońcie teraz
42 233 54 44
Blog Invigo