Invigo

Pytania i odpowiedzi

Invigo
Invigo
Jaki jest zakres usług Invigo?
 
Zakres usług Invigo obejmuje cały proces związany z kredytem hipotecznym – od sprawdzenia zdolności kredytowej i porównaniu ofert wielu banków, aż do podpisania umowy kredytowej.

Cały proces może odbyć się w Internecie i przez telefon  – bez wychodzenia z domu. Do Twojej dyspozycji przez cały czas jest dedykowany konsultant, który asystuje przy wyborze i dopełnianiu formalności i reprezentuje Cię w banku.
 
Dodatkową opcją jest spotkanie z naszym specjalistą w Invigo Access Point - podczas spotkania będziesz mieć możliwość skorzystania z naszych internetowych narzędzi doboru kredytu i jednocześnie uzyskania w cztery oczy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z Twoim kredytem. W Invigo Access Point można także wypełnić wniosek (lub wnioski) kredytowy, a potem dostarczyć tam dokumenty potrzebne do decyzji kredytowej.
Invigo
Invigo
Co to znaczy, że Invigo oferuje kredyty hipoteczne w modelu direct?
 
Model direct to dla Ciebie najwygodniejszy sposób poszukiwania kredytu – oferta banków jest przedstawiana w ciągu kilku minut, a  wszystkie formalności są załatwiane za pośrednictwem Internetu i telefonu. Gotowe dokumenty odbierze od Ciebie nasz pracownik i dostarczy bezpośrednio do banku. Wszystko może odbyć się bez wizyt w oddziałach banków czy spotkań z doradcami.
 
Invigo
Invigo
Czy oferta bezpośrednio w banku jest taka sama jak w Invigo?
 
Tak. Banki mają jednolite ceny we wszystkich kanałach sprzedaży. Oznacza to, że oferta zaproponowana za pośrednictwem Invigo (dla podanych kryteriów) będzie identyczna z tą zaproponowaną bezpośrednio w banku. Ale tylko w Invigo w ciągu kilku sekund możesz sprawdzić aktualne oferty banków bez spotkań z doradcami czy wizyt w oddziałach - przez Internet i telefon.
 
Invigo
Invigo
Czy Invigo pobiera opłaty za swoje usługi?
 
Nie. Invigo nie pobiera opłat za korzystanie z kalkulatora kredytu hipotecznego oraz porównywarki ofert banków i za obsługę procesu kredytowego.
 
Jesteśmy wynagradzani wyłącznie przez banki i inne instytucje finansowe, z którymi mamy podpisane umowy o współpracy.
 
Invigo
Invigo
Kim są konsultanci Invigo, jaką pełnią rolę? Jakie są ich kompetencje?
 
Konsultanci Invigo to profesjonaliści, którzy zdobywali doświadczone podczas pracy w wielu instytucjach finansowych. Ich rolą jest asystowanie Tobie w całym procesie wyboru i załatwienia formalności związanych z kredytem hipotecznym.
 
Są do Twojej dyspozycji przy wypełnianiu wniosków kredytowych, kompletowaniu i sprawdzaniu dokumentów oraz reprezentują Twoje interesy w banku. Nasi konsultanci doskonale znają rynek i oferty kredytowe, wiedzą na co należy zwrócić szczególną uwagę, znają się na branży i regularnie przechodzą szkolenia przeprowadzane przez każdy z współpracujących z nami banków.
 
Invigo
Invigo
Czy Wasz konsultant negocjuje w moim imieniu warunki kredytu?
 
Tak. Nasi konsultanci będą negocjować z bankiem najkorzystniejsze dla Ciebie warunki umowy, w takim zakresie w jakim dopuszcza to dany bank.
 
Invigo
Invigo
Jaką mam pewność, że konsultant Invigo zadba o moje interesy jak najlepiej?
 
Nasi konsultanci reprezentują Twoje interesy przed bankiem - nie odwrotnie - ponieważ nie są pracownikami banków ani tzw. doradcami finansowymi. Konsultanci Invigo są wynagradzani tylko wtedy, gdy osiągną sukces w postaci kredytu dopasowanego do Twojej sytuacji życiowej. Rolą każdego z nich jest asystowanie Tobie na każdym etapie procesu kredytowego.
 
Nasi konsultanci doskonale znają szczegóły ofert kredytowych wszystkich banków, wiedzą na jakie elementy oferty czy zapisy umowy zwrócić szczególną uwagę. W procesie zawierania umowy z bankiem pomogą Ci skompletować dokumenty i zweryfikują ich poprawność przed złożeniem w banku. Są Twoją „prawą ręką” w ciągu całego procesu wyboru kredytu i zawierania umowy kredytowej.
 
Invigo
Invigo
Czy procedurę kredytową prowadzi od początku do końca jeden konsultant Invigo?
 
Tak. Od początku współpracy z Invigo dedykujemy Ci jedną osobę prowadzącą Cię przez cały proces: od wyboru banku do podpisania umowy kredytowej. Twój konsultant jest zawsze dostępny przez telefon lub email. Zawsze możesz też samodzielnie sprawdzić swój profil kredytowy w Internecie - wykonane kalkulacje różnych opcji kredytu, porównania ofert banków, status wniosków, dokumenty do dostarczenia itp.
 
Invigo
Invigo
Czym Invigo różni się od porównywarek kredytowych?
 
Są cztery zasadnicze różnice pomiędzy Invigo, a porównywarkami internetowymi:
 
  • Nie jesteśmy porównywarką, a pośrednikem kredytowym tyle tylko, że udostępniającym oferty wielu banków głównie przez Internet i telefon, a nie w oddziałach.
 
  • Pomagamy na każdym etapie, od sprawdzenia zdolności przez wybór oferty, aż do uzyskania kredytu. Porównywarki internetowe jedynie pokazują oferty i kierują użytkowników do instytucji finansowych, które płacą im za reklamę.
 
  • Cały proces od początku do końca przebiega w Internecie: od wyboru oferty po załatwienie formalności. Na żadnym etapie nie musisz spotykać się z nami (choć jeśli chcesz, możesz się również z nami spotkać w Invigo Access Point), odwiedzać oddziałów banków – bierzesz kredyt hipoteczny przez Internet.
 
  • Do Twojej dyspozycji jest zawsze dedykowany konsultant asystujący na każdym etapie: od wyboru oferty po podpisanie umowy z bankiem
 
Invigo
Invigo
Czy Invigo świadczy usługi doradztwa kredytowego?
 
W  Invigo wierzymy, że decyzję tak poważną, jak wybór kredytu hipotecznego warto podjąć samodzielnie, bez nacisku ze strony sprzedawców usług finansowych czy podpowiedzi tzw. doradców. Naszą rolą jest dostarczenie Ci wszystkich niezbędnych danych do dokonania świadomego wyboru kredytu hipotecznego.

Konsultanci Invigo pomogą Ci w ciągu całego procesu związanego z kredytem, ale nie są doradcami. Ich rolą jest wskazanie ważnych elementów oferty, asysta w przygotowaniu wniosku kredytowego oraz przy kompletowaniu dokumentów. Nasz konsultant dba głównie o to, aby formalności przebiegały możliwie najszybciej i jak najmniej Cię angażowały.
 
Invigo
Invigo
Co zyskuję biorąc kredyt za pośrednictwem Invigo?
 
Mówiąc najkrócej: czas i pieniądze. Wybór kredytu odbywa się przez Internet, z telefoniczną pomocą naszego konsultanta, a więc bez tracenia czasu na sprawdzanie ofert w kilkunastu oddziałach banków. W krótkim czasie można zdobyć wszystkie dane potrzebne do podjęcia właściwej decyzji.

Z pomocą naszego konsultanta szybciej przebiega proces przygotowania wniosku kredytowego oraz kompletowania i weryfikacji dokumentów potrzebnych do otrzymania kredytu. Konsultant pilnuje wszystkich szczegółów tak, aby z Twojej perspektywy cały proces przebiegał sprawnie i szybko.
Invigo
Invigo
Czy proponowane oferty są dopasowane do moich potrzeb i aktualne?
 
Na tym opiera się system komputerowy Invigo: odpowiedź wygenerowana przez system uwzględnia wszystkie dane zawarte w formularzu i przedstawia ofertę banków dokładnie dla podanych przez Ciebie danych.

Aktualność ofert zapewnia zespół pracowników, który we współpracy z bankami na bieżąco wprowadza nowe oferty i zmiany w tych już obowiązujących.

Jednocześnie przed rozpoczęciem procedury wnioskowania o kredyt nasz konsultant potwierdza ostatecznie z bankiem szczegóły oferty dla Ciebie.
 
Invigo
Invigo
Dlaczego warto się zarejestrować?
 
Rejestracja umożliwia stworzenie Twojego profilu kredytowego w Invigo i ułatwia proces wyboru najlepszego kredytu hipotecznego.
 
Po rejestracnji możesz porównywać oferty wszystkich banków i zapamiętywać je, aby spokojnie przemyśleć warunki, a po ponownym zalogowaniu weryfikować ich aktualność. Rejestracja spowoduje także przypisanie Tobie dedykowanego konsultanta, którego rolą jest pomoc w trakcie procesu wnioskowania o kredyt: od wyboru banku po podpisanie umowy kredytowej.
 
Invigo
Invigo
Jaka jest gwarancja bezpieczeństwa moich danych wpisywanych na stronie internetowej Invigo?
 
Cały serwis internetowy Invigo funkcjonuje w ramach protokołu HTTPS, co oznacza, że wszystkie wpisywane w formularze dane nie mogą być przechwytywane i zmieniane. Takim samym protokołem posługują się banki w swoich transakcyjnych serwisach internetowych.

Baza danych klientów Invigo jest tworzona zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych obowiązującymi w Polsce i jest zarejestrowana u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Jednocześnie Invigo jest związane umowami z bankami, w których zobowiązuje się do przestrzegania restrykcyjnych norm w zakresie wykorzystywania danych osobowych.
 
Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Podaj numer stacjonarny lub komórkowy składający się z 9 cyfr, bez spacji.
Zamów rozmowę Zadzwońcie teraz
42 233 54 44
Blog Invigo