Invigo
Invigo

Ranking kredytowy Invigo na antenie TVN CNBC!

13-06-2012
Ranking kredytowy Invigo na antenie TVN CNBC!

Na antenie TVNCNBC zostały zaprezentowane wyniki najnowszego rankingu Invigo TOP 10.  Raport staje się jednym z głównych źródeł najświeższej informacji o zmianach w ofercie kredytów hipotecznych na rynku. Podczas rozmowy w studio Łukasz Wojcieszak, prezes Invigo, omawiał najciekawsze oferty kredytów hipotecznych, które znalazły się w czołówce czerwcowego rankingu.

Prezes Invigo zwracał uwagę na oferty promocyjne, jakie proponują dziś banki oraz oceniał, czy warto z nich skorzystać. Podczas rozmowy omawiał także te elementy oferty banków, które klienci powinni szczególnie prześwietlać poszukując najciekawszego kredytu dla siebie.

 

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy, wystarczy kliknąć na poniższe zdjęcie:

 

TVNCNBC_12062012

 

Każdy, kto poszukuje kredytu hipotecznegi, może sprawdzić samodzielnie, co mogą zaproponować mu banki. Wystarczy skorzystać z kalkulatora kredytowego Invigo .

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:
Autor: Tomek
15:25 09-11-2014
Witam ;)W przypadku jeżeli ureguluje całość zadłużenia przed okresem 30dni to po jakim czasie będę mogła znowu korzystać z karty kredytowej? Czy od momentu spłaty ponowie moge korzystać z kredytu czy muszę odczekać jakiś czas? To pytanie zadałam również na www.potrzebujegotowki.pl

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo