Invigo

Kariera w Invigo

Kariera w Invigo - Rekrutacja

Invigo wprowadza na polski rynek nowoczesny model dostępu do produktów finansowych. Klient przed podjęciem decyzji otrzymuje pełną informację na temat dostępnych ofert oraz wsparcie pozwalające świadomie wybrać ofertę najbardziej odpowiadającą potrzebom.

Dzięki innowacyjnemu podejściu do obsługi klienta obserwujemy rosnące zainteresowanie naszymi usługami. Nowoczesne kanały kontaktu (Internet, telefon, sieć punktów Invigo Access Point), najlepsze na rynku narzędzia informatyczne dla klientów i do obsługi procesu oraz specjalny program bonusowy dla klientów podkreślają wyjątkowość naszej usługi.

Invigo
Invigo
Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych

Zadania:

  • obsługa zgłoszeń potencjalnych klientów
  • identyfikacja potrzeb klienta i pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty
  • pomoc w skompletowaniu dokumentacji kredytowej oraz jej weryfikacja
  • komunikacja z bankami, administrowanie procesem kredytowym
  • nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca w ramach zespołu sprzedaży

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub studenci ostatnich lat studiów magisterskich)
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w banku lub firmie ubezpieczeniowej w strukturach sprzedaży lub call center
  • umiejętności słuchania klientów i rozpoznawania ich potrzeb
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • pozytywnego nastawienia, entuzjazmu, chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zainteresowania tematyką finansową
  • chęci do udziału w budowaniu nowego segmentu rynku sprzedaży produktów finansowych

Oferujemy:

  • intensywny 3-miesięczny program szkoleniowy (opis poniżej)
  • udział w innowacyjnym projekcie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stały dopływ potencjalnych klientów
  • narzędzia pracy (komputer, narzędzia komunikacji zdalnej, system CRM)
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pakiet opieki medycznejudział w innowacyjnym przedsięwzięciu

Zakwalifikowani kandydaci zostaną objęci intensywnym programem szkoleniowym obejmującym: wiedzę produktową, nowoczesne metody i technologie w procesie obsługi klienta, elementy negocjacji i technik sprzedaży. Po zakończeniu programu, nawet osoby nieposiadające wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży kredytów hipotecznych zdobędą umiejętność samodzielnej sprzedaży i uzyskiwania atrakcyjnego wynagrodzenia prowizyjnego.

Invigo
Invigo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@invigo.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Podaj numer stacjonarny lub komórkowy składający się z 9 cyfr, bez spacji.
Zamów rozmowę Zadzwońcie teraz
42 233 54 44
Blog Invigo