Invigo

Dla mediów

Komunikaty prasowe
7 sierpnia 2012
Czy kredyt hipoteczny może być tańszy niż w banku? Kredyty w Invigo dostępne są na identycznych warunkach jakie oferują banki, dodatkowo klient może otrzymać od Invigo darmowe ubezpieczenie nieruchomości nawet na okres 3 lat. Dzięki temu, dla przykładowego kredytu w wysokości 480 tys. zł może zaoszczędzić nawet blisko 4700 zł w stosunku do ubezpieczenia, które kupowałby w banku. Kredyt zaciągany za pośrednictwem z Invigo staje się więc tańszy niż uzyskany bezpośrednio w banku.
2 września 2011
31 sierpnia weszły wchodzą w życie nowe zasady korzystania z programu „Rodzina na Swoim”. Z programu będą mogli skorzystać single. Do kredytu będzie mógł przystąpić brat lub siostra współmałżonka kredytobiorcy, co podwyższy zdolność kredytową. Programem objęte będą jednak tylko tańsze nieruchomości. Eksperci Invigo zwracają uwagę, że dziś jeszcze nie wszystkie banki są gotowe do przyjmowania wniosków o kredyty w ramach programu na nowych zasadach.
31 sierpnia 2011
Weszła w życie tzw. ustawa antysreadowa. Banki są zobowiązane do przyjmowania rat kredytów zarówno w złotych, jak i w walutach, w których zaciągnięte zostały kredyty. Każdy może więc przynieść do banku walutę kupioną w kantorze i wpłacić ją na rachunek kredytu. Można też zrobić przelew walutowy z innego banku, w którym kurs jest korzystniejszy niż w banku, który udzielił kredytu. Eksperci Invigo, internetowego pośrednika hipotecznego radzą, aby wcześniej zgłosić w banku chęć spłaty kredytu bezpośrednio w walucie.
O Invigo

Invigo S.A. jako jedyna firma w Polsce oferuje kredyty hipoteczne w modelu direct. Klient samodzielnie sprawdza swoją zdolność kredytową i dopasowane do swoich potrzeb szczegółowe oferty 22 banków. Ma do dyspozycji konsultanta Invigo, który wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz pomaga w wyborze najlepszej oferty, skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz przygotowaniu wniosku. Będzie także czuwał nad całym procesem, aż do wypłaty środków z kredytu. Dodatkowo, Klient otrzymuje od Invigo premię, zależną od wysokości zaciągniętego kredytu – nawet do 3 000 zł. Invigo rozpoczęło działalność w 2009 roku. Założyciele Invigo mają wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej i bankowej. Innowacyjny w skali polskiego rynku projekt wykorzystuje model biznesowy sprawdzony i popularny na rynkach zachodnich, m.in. w Niemczech.

 
Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Podaj numer stacjonarny lub komórkowy składający się z 9 cyfr, bez spacji.
Zamów rozmowę Zadzwońcie teraz
42 233 54 44
Blog Invigo