Invigo
Invigo

Udogodnienia w ostatnich dniach Rodziny na Swoim

01-09-2012
Udogodnienia w ostatnich dniach Rodziny na Swoim

Udzielanie kredytów hipotecznych w programie Rodzina na Swoim dobiega końca, jeszcze tylko przez kilkanaście dni Klienci spełniający warunki programu, mogą zagwarantować sobie korzystniejsze warunki kredytowe.

W związku ze zbliżającym się zakończeniem programu niektóre banki wprowadzają udogodnienia i tym samym ułatwiają klientom dostęp do preferencyjnego kredytu.

 

Bank Pekao S.A. dopuszcza przyjęcie wniosku o udzielenie kredytu preferencyjnego od osób nie będących w związku małżeńskim na dzień składania wniosku, ale zamierzających ten związek zawrzeć. Pod warunkiem, że do dnia podpisania umowy klienci przedstawią dokumenty potwierdzające zawarcie związku małżeńskiego.

 

Eurobank w trosce o klientów przy kredycie na budowę domu w programie Rodzina na Swoim zwalnia z obowiązku dostarczenia pozwolenia na budowę do końca roku. Wystarczy tylko, żeby wniosek na pozwolenie na budowę został złożony w 2012 roku.

 

Natomiast Bank BGŻ zachęca klientów krótkim czasem oczekiwania na decyzję. Dla każdego kompletnego wniosku kredytowego w ramach RnS decyzja kredytowa zostanie podjęta w 48 godzin.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo