Invigo
Invigo

Invigo dla Rzeczpospolitej: bez umowy o pracę także można dostać kredyt

07-08-2012
Invigo dla Rzeczpospolitej: bez umowy o pracę także można dostać kredyt

Brak umowy o pracę wcale nie jest przeszkodą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Banki, jako źródło dochodu uznają także umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Bez problemu kredyt może otrzymać także osoba prowadząca działalność gospodarczą. Na łamach Rzeczpospolitej ekspertka Invigo mówi, jak banki oceniają zdolność kredytową osób, które nie sa zatrudnione na podstawie stałej umowy o pracę.

Elżbieta Kopka, ekspert Invigo, zwraca uwagę, że banki na ogół nie przygotowują odmiennych ofert kredytów hipotecznych dla klientów posiadających stałą umowę o pracę oraz tych, którzy uzyskują dochody z innych źródeł. Jednak klienci, którzy pracują na umowę-zlecenielub umowę o dzieło, będą proszeni przez banki o przedstawienie stosownych umów z rachunkami oraz wyciągów z kont bankowych, poświadczających uzyskiwanie dochodów wynikających z przedstawionych dokumentów.

 

Więcej na ten temat w artykule Grażyny Błaszczak w Rzeczpospolitej, aby przeczytać cały tekst wystarczy kliknąć na poniższy obrazek:

 

06.08.2012-Rzeczpospolita

 

Twoje wynagrodzenie otrzymujesz na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenie? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Sprawdź swoją zdolność kredytową za pomocą kalkulatora kredytowego Invigo

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo