Invigo
Invigo

Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w styczniu 2015

25-01-2015
Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w styczniu 2015

Utrzymująca się stabilizacja w ofertach  kredytów hipotecznych  to dobry znak dla kupujących oraz świadectwo dojrzałości rynku kredytowego. Mimo zawirowań na rynkach międzynarodowych  czynnikiem sprzyjającym stabilizacji na rynku wewnętrznym jest przede wszystkim  konsekwentna  polityka pieniężna RPP, która w styczniu pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Co prawda,  wypowiedzi członków RPP sugerują możliwe obniżki jeszcze w I kw. tego roku, ale wpływać to będzie jedynie na korzyść potencjalnych kredytobiorców. Od początku II kw. tego roku, zacznie obowiązywać Rekomendacja U, którą KNF pierwotnie planowała wprowadzić od stycznia 2015.  Wiele banków wciąż jest nieprzygotowanych do jej przestrzegania, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiele produktów ubezpieczeniowych zniknie z ich ofert na dłuższy czas. Z  początkiem  roku obowiązują  również nowe wymogi dotyczące wkładu własnego, którego wartość minimalna stanowi obecnie 10 proc. wartości kredytu.  Eksperci rynkowi przewidują, że Polacy, jak co roku po zakupy mieszkaniowe tłumnie ruszą dopiero na wiosnę. Dobrą informacją dla potencjalnych kredytobiorców na pewno są dalsze spadki c en na rynku nieruchomości oraz poprawione założenia programu „MdM” znacznie zwiększające możliwości uzyskania kredytu, w szczególności przez rodziny z dziećmi. Zachęcamy do uważnej analizy prezentowanych ofert i wyboru tej najbardziej optymalnej.

RANKING NAJCIEKAWSZYCH OFERT 

 
Invigo przeanalizowało propozycje  dla klienta,  który szuka  kredytu na realizację własnych potrzeb  mieszkaniowych -czyli  zakup mieszkania/domu bądź też  na budowę domu. Kredyt wyniesie  200 tys. zł i będzie spłacany przez  30 lat.  Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 
 
Kredyt w PLN na 80 proc. LTV
 
Kredyty hipoteczne w dalszym ciągu pozostają jednymi z najbardziej popularnych produktów finansowych na polskim rynku bankowym. Zdecydowana większość Polaków jest zmuszona do zaciągania długoterminowego kredytu w celu zakupu  wymarzonej nieruchomości. Jednak ostatnie rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego nie sprzyjają kredytobiorcom, którzy muszą spełniać określone wymagania, ubiegając się o środki na zakup domu lub mieszkania.
 
INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN – STYCZEŃ 2015r.

  najlepsze-oferty-TOP10-PLN80-styczen-2015

        

              

               

               

                                                                                                                            

                    

                   

Kredyt w PLN na 90 proc. LTV
 
INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN NA 90% LTV – STYCZEŃ 2015r.
 
Przypominamy, że od 1 stycznia 2015 r. Komisja Nadzoru Finansowego roku zaostrzyła zasady przyznawania kredytów hipotecznych (Rekomendacja S).  Osoba  starająca się o kredyt  w 2015  roku musi wnieść własne środki w minimalnej wysokości 10 proc. wartości nieruchomości. W roku 2016 będzie to już co najmniej 15 proc., a w 2017 aż 20 proc. W odpowiedzi na nowe regulacje KNF, a także zapotrzebowanie ze strony klientów oraz czytelników rankingu INVIGO TOP 10  od początku  2015  r.  analizujemy ofertę kredytów  z  10  proc. wkładem własnym,  dedykowanych  klientom, 
którzy poszukują finansowania na realizację własnych potrzeb mieszkaniowych, czyli zakup mieszkania/domu bądź teżna budowę domu. Kredyt wyniesie 200 tys. zł i będzie spłacany przez 30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 
 

najlepsze-oferty-TOP10-PLN90-styczen-2015  

              

             

                                             

          

               

                                                               

                                                                                                 

Pełna wersja raportu, uwzględniająca szczegółowe opisy ofert poszczególnych banków, a także porównanie ofert kredytów w euro oraz w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” dostępna jest tu.

 

Zapraszamy także do skorzystania z kalkulatora kredytowego Invigo , w którym można stworzyć ranking odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo