Invigo
Invigo

Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w sierpniu 2014

27-08-2014
Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w sierpniu 2014

Sierpień jest miesiącem, kiedy publikowane są szczegółowe dane m.in. dotyczące sytuacji na rynk u kredytów hipotecznych  w II kwartale bieżącego roku. Z najnowszego raportu ZBP1 wynika, że akcja kredytowa w segmencie kredytów mieszkaniowych lekko  przyspieszyła. Wzrost dotyczył zarówno wartości,  jak i liczby nowo podpisanych umów kredytowych. Banki udzieliły łącznie 45,5 tys. nowych kredytów o wartości 9,6 mld zł. To wzrost odpowiednio o 8,48 proc. i 8,17 proc.  w porównaniu do pierwszego kwartału  br.  W drugim kwartale wyraźnie spadło zainteresowanie programem "Mieszkanie dla młodych". To jeden z czynników, dla których Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju planuje zmiany założeń programu. Raport także wyraźnie pokazuje kontynuację podwyżek marż na kredytach hipotecznych. W najnowszym zestawieniu INVIGO mimo kosmetycznych zmian w ofertach, tendencja ta jest nadal widoczna.  Niestety, wobec prognozowanego spadku WIBOR oraz  zapowiadanej rekomendacji U, która  już od marca 2015 r. potencjalnie ograniczy dochody banków z tytułu ubezpieczeń kredytów, dalsze podwyżki marży wydają się być nieuniknione. Wszystkich zainteresowanych  zachęcamy do uważnej analizy najnowszego rankingu INVIGO TOP 10.

RANKING NAJCIEKAWSZYCH OFERT 

 

Invigo przeanalizowało propozycje  dla klienta,  który szuka  kredytu na realizację własnych potrzeb  mieszkaniowych - czyli zakup mieszkania/domu bądź też  na budowę domu. Kredyt wyniesie 200 tys. zł  i będzie spłacany przez  30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 

 
Kredyt w PLN na 80 proc. LTV
 
                         INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN – SIERPIEŃ 2014r.
najlepsze-oferty-TOP10-PLN80-sierpien-2014
 
                                                        
Kredyt w PLN na 95 proc. LTV
   
W odpowiedzi na nowe regulacje KNF, a także zapotrzebowanie ze strony klientów oraz czytelników rankingu INVIGO TOP 10 od początku 2014 r. analizujemy ofertę kredytów z 5 proc. wkładem własnym, dedykowanych klientom, którzy poszukują finansowania  na realizację własnych potrzeb mieszkaniowych, czyli zakup mieszkania/domu bądź też  na budowę domu. Kredyt wyniesie 200 tys. zł i będzie spłacany przez 30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 
 
               INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN NA 95% LTV – SIERPIEŃ 2014r.
 
najlepsze-oferty-TOP10-PLN95-sierpien-2014
                

Pełna wersja raportu, uwzględniająca szczegółowe opisy ofert poszczególnych banków, a także porównanie ofert kredytów w euro oraz w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” dostępna jest tu.

Zapraszamy także do skorzystania z kalkulatora kredytowego Invigo , w którym można stworzyć ranking odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:
Autor: Robert
06:44 22-09-2014
Dopiero co brałem z EHIP kredyt żeby taniej było.
Wybrałem tam PKO BP bo tak wszyscy wskazują i dla standardowych warunków jest w HipHipoteka taniej.

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo