Invigo
Invigo

Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w październiku 2014

15-10-2014
Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w październiku 2014

Sytuacja na rynku kredytów hipotecznych jest w pełni ustabilizowana. Potwierdzają to nie tylko niewielkie zmiany w październikowym zestawieniu INVIGO TOP10, ale również komunikat  Rady Polityki Pieniężnej. Wydarzeniem miesiąca jest natomiast zaskakująca swoją wysokością obniżka stóp procentowych. Główna stopa referencyjna jest obecnie na rekordowo niskimi poziomie 2 proc. Wartym odnotowania pozostaje także fakt stale rosnącej sprzedaży gotowych mieszkań przez deweloperów oraz rosnącego zainteresowania klientów mieszkaniami oddawanymi pod klucz.  Od  1 października  br. obowiązują nowe limity cenowe w programie „Mieszkanie dla Młodych”.  Największa zmiana (nieco ponad 7 proc.), na korzyść potencjalnych beneficjentów programu, zaszła  w Warszawie Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uważnej analizy najnowszego rankingu INVIGO TOP 10 i wyboru opcji najbardziej odpowiedniej dla siebie.

RANKING NAJCIEKAWSZYCH OFERT 

 
Invigo przeanalizowało propozycje  dla klienta,  który szuka  kredytu na realizację własnych potrzeb  mieszkaniowych -czyli  zakup mieszkania/domu bądź też  na budowę domu. Kredyt wyniesie  200 tys. zł i będzie spłacany przez  30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 
 
Kredyt w PLN na 80 proc. LTV
 
Sytuacja na rynku kredytów hipotecznych jest ostatnio bardzo ustabilizowana. W bieżącym zestawieniu Invigo zmiany dotyczą tylko kilku banków – PKO  BP obniżyło marżę w kolejnych latach kredytowania z 1,97proc. do 1,66 proc.  Alior Bank przesunął się z pozycji czwartej (we wrześniu) na pozycję dziewiątą aktualnego zestawienia.  Wzrost zanotował bank ING, który na przestrzeni ostatniego miesiąca przesunął się w naszym rankingu z miejsca ósmego  (we wrześniu) na pozycję piątą w aktualnym zestawieniu. Sytuację wykorzystał bank BGŻ, który wszedł do rankingu Invigo i zamyka 
zestawienie 10 najlepszych ofert kredytów hipotecznych w październiku. 
 
Pełna wersja raportu, uwzględniająca szczegółowe opisy ofert poszczególnych banków dla kredytów w PLN na 80% i 95%, a także porównanie ofert kredytów w euro oraz w ramach programu „ Mieszkanie dla Młodych” dostępna jest  tu. 

Zapraszamy także do skorzystania z  kalkulatora kredytowego Invigo  , w którym można stworzyć ranking odpowiadający indywidualnym potrzebom.
Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo