Invigo
Invigo

INVIGO TOP 5 Ranking najlepszych kredytów hipotecznych – MARZEC 2017

23-03-2017
INVIGO TOP 5 Ranking najlepszych kredytów hipotecznych – MARZEC 2017

INVIGO TOP 5

 

Ranking najlepszych kredytów hipotecznych – MARZEC 2017

 

RANKING NAJCIEKAWSZYCH OFERT

 

Invigo przeanalizowało propozycje dla klienta, który szuka kredytu na realizację własnych potrzeb mieszkaniowych - czyli zakup mieszkania/domu bądź też na budowę domu. Kredyt wyniesie 200 tys. zł i będzie spłacany przez 30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości.

Marcowy ranking Invigo TOP 5 otwiera ING Bank Śląski, który proponuje kredyt w ofercie promocyjnej „Mieszkaj bez kompromisów” z marżą 1,69 proc. oraz prowizją w wysokości 1,69 proc., dla Klientów, którzy posiadają lub otworzą konto w banku wraz z deklaracją wpływów w wysokości min. 2 000 zł oraz wykupią ubezpieczenie na życie z minimalną składką miesięczną w wysokości 70 zł i będą je kontynuować w całym okresie kredytowania. Oferta skierowana jest do osób do 35 roku życia. Miejsce drugie to propozycja banku Pekao S.A., oparta o marżę w wysokości 1,75 proc. Oferta jest kierowana do klientów, którzy posiadają lub otworzą konto w banku wraz z deklaracją wpływów z tytułu wynagrodzenia, posiadają lub nabędą kredytową oraz ubezpieczenie nieruchomości oferowane przez bank. Prowizja wynosi 1,90 proc. Na miejscu trzecim uplasowała się propozycja banku PKO BP z marżą 1,1 proc. i zerową prowizją . Promocyjna marża w pierwszym roku kredytowania i brak prowizji są oferowane klientom, którzy posiadają lub otworzą konto w banku, wykupią ubezpieczenie od utraty pracy na okres 4 lat oraz nabędą kartę kredytową i/lub skorzystają z ubezpieczenia na życie oferowanego przez bank. W kolejnych latach trwania kredytu marża wzrośnie do poziomu 1,81 proc., co spowoduje wzrost raty do 903 zł. Koszt ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji warunkujących skorzystanie z oferty wynosi 3,25 proc. od kwoty kredytu.

Pełna wersja raportu, uwzględniająca szczegółowe opisy ofert poszczególnych banków dla kredytów w PLN dostępna jest  tu.

 
Zapraszamy także do skorzystania z kalkulatora kredytowego Invigo , w którym można stworzyć ranking odpowiadający indywidualnym potrzebom.
Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo