Invigo
Invigo

Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w lutym 2015

25-02-2015
Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w lutym 2015

Luty jest kolejnym miesiącem, w którym  widoczne są niewielkie wahania wysokości rat kredytów hipotecznych. Zgodnie z oczekiwaniami rynku, bank centralny utrzymał stopy procentowe na dotychczasowym poziomie, z możliwością ich dalszego obniżenia w niedalekiej przyszłości. Jednak zamieszanie na rynku walutowym spowodowane gwałtownym wzrostem kursu CHF  i obawy o jego wpływ na kondycję sektora bankowego, może te plany przesunąć w czasie.  W przypadku obniżenia stóp procentowych przez RPP należy spodziewać się spadków w zakresie wysokości rat kredytowych. Kolejną dobrą wiadomość dla kredytobiorców stanowi fakt, że ceny na rynku nieruchomości są stabilne, podaż lokali  –  w szczególności  na rynku  pierwotnym  –  jest bardzo duża, a oprocentowanie kredytów w PLN utrzymuje się na niskich poziomach.  Wszystkich zainteresowanych, którzy korzystając z okazji sprzyjających warunków rynkowych szukają atrakcyjnych ofert kredytowych, zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem INVIGO TOP 10.

RANKING NAJCIEKAWSZYCH OFERT 

 
Kredyty hipoteczne w dalszym ciągu pozostają jednymi z najbardziej popularnych produktów finansowych na polskim rynku bankowym. Zdecydowana większość Polaków jest zmuszona do  zaciągania długoterminowego kredytu w celu zakupu wymarzonej nieruchomości. Jednak ostatnie rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego nie sprzyjają kredytobiorcom, którzy muszą spełniać określone wymagania, ubiegając się o środki na zakup domu lub mieszkania. Invigo przeanalizowało propozycje  dla klienta,  który szuka kredytu na realizację własnych potrzeb mieszkaniowych  -czyli zakup mieszkania/domu bądź też na budowę domu. Kredyt wyniesie  200 tys. zł  i będzie spłacany przez  30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 
 
Kredyt w PLN na 80 proc. LTV
 
INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN – LUTY 2015r.

  najlepsze-oferty-TOP10-PLN80-luty-2015

  

      

                                                                                               

    

Kredyt w PLN na 90 proc. LTV
 
Przypominamy, że od 1 stycznia 2015 r. Komisja Nadzoru Finansowego roku zaostrzyła zasady przyznawania kredytów hipotecznych (Rekomendacja S). Osoba  starająca się o kredyt  w 2015  roku musi wnieść własne środki w minimalnej wysokości 10 proc. wartości nieruchomości. W roku 2016 będzie to już, co najmniej 15 proc., a w 2017 aż 20 proc. 
 
INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN NA 90% LTV – LUTY 2015r.
 
W odpowiedzi na nowe regulacje KNF, a także zapotrzebowanie ze strony klientów oraz czytelników rankingu INVIGO TOP 10 od początku 2015 r. analizujemy ofertę kredytów z  10 proc. wkładem własnym, dedykowanych  klientom, którzy poszukują finansowania na realizację własnych potrzeb mieszkaniowych, czyli zakup mieszkania/domu bądź też na budowę domu. Kredyt wyniesie 200 tys. zł i będzie spłacany przez 30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania 
nieruchomości. 
 
najlepsze-oferty-TOP10-PLN90-luty-2015

   

                                                                                                              

      

Pełna wersja raportu, uwzględniająca szczegółowe opisy ofert poszczególnych banków, a także porównanie ofert kredytów w euro oraz w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” dostępna jest tu.

Zapraszamy także do skorzystania z kalkulatora kredytowego Invigo , w którym można stworzyć ranking odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Komentowanie wpisu zostało chwilowo zablokowane - proszę sprobować później.
Invigo
Powrót na blog
Invigo