Invigo
Invigo

Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w czerwcu 2014

27-06-2014
Invigo TOP 10 - najlepsze kredyty mieszkaniowe w czerwcu 2014

Sytuacja w zestawieniu najlepszych kredytów hipotecznych Invigo TOP10 wyraźnie się ustabilizowała. Czerwiec jest kolejnym miesiącem praktycznie kosmetycznych zmian w ofertach banków. Mimo, że RPP po raz kolejny utrzymała stopy procentowe na dotychczasowym poziomie, to ruch EBC  dotyczący obniżenia głównej stopy refinansowej do poziomu 0,15  proc. stanowi spore zaskoczenie. Głównym powodem, dla którego Europejski Bank Centralny podjął taką decyzję  jest chęć rozruszania europejskiej gospodarki. Jednak zdaniem wielu analityków skutki uboczne takiego posunięcia mogą być bardzo niekorzystne. Na pewno mogą się cieszyć z tego wszyscy posiadacze kredytów walutowych, bo ich sytuacja powinna ulec poprawie w krótkim terminie, głównie za sprawą umacniania się złotego oraz obniżenie stawek EURIBOR i LIBOR. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z czerwcowym zestawieniem Invigo TOP10.

RANKING NAJCIEKAWSZYCH OFERT 

 
Invigo przeanalizowało propozycje  dla klienta,  który szuka  kredytu na realizację własnych potrzeb  mieszkaniowych -czyli  zakup mieszkania/domu bądź też  na budowę domu. Kredyt wyniesie  200 tys. zł  i będzie spłacany przez  30 lat. Warto dodać, że z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany przez klientów pośrednika okres kredytowania nieruchomości. 
 
Kredyt w PLN na 80 proc. LTV
 
Analizując czerwcowy  ranking  Invigo TOP10  zauważamy, że sytuacja na rynku kredytów hipotecznych jest bardzo stabilna. Nadal uważamy, że sytuacja na rynku kredytów hipotecznych sprzyja kredytobiorcom. Średnia rata analizowanego przez nas kredytu wciąż utrzymuje się na poziomie poniżej 1 tysiąca złotych. Oprocentowanie kredytów proponowanych przez banki stopniowo  rośnie, ale  nadal utrzymuje się lekko powyżej 4 proc., a średnia marża najlepszych kredytów waha się w przedziale 1,44  proc.– 1,51 proc., przy czym niższa wartość marży dotyczy okresu obowiązywania promocji, a wyższa dalszych okresów spłaty kredytu. 
 
                          INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN – CZERWIEC 2014r.
 
najlepsze-oferty-TOP10-PLN80-czerwiec-2014

    

    

            

     

              
Kredyt w PLN na 95 proc. LTV
 
Wedle rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego od 1 stycznia 2014 roku maksymalna wartość LtV (loan-to-value), czyli stosunku  kwoty  kredytu  udzielanego przez bank do  wartości nieruchomości, nie  może  przekraczać 95 proc. Z upływem czasu minimalna kwota wkładu własnego będzie rosła: w roku 2015 zwiększy się z 5 proc. do 10 proc., rok później do 15 proc., a w roku 2017 osiągnie 20 proc., tym samym zmniejszając LtV do 80 proc. Kredyt nie będzie mógł być zaciągnięty na dłużej niż 35 lat, przy czym klientom rekomendowane będą kredyty na okres nie dłuższy niż 25 lat. Po roku 2016 uzyskanie kredytu na 90 proc. ceny będzie możliwe pod warunkiem posiadania odpowiedniego ubezpieczenia lub zabezpieczenia w formie blokady środków na koncie czy zastawu w papierach dłużnych.
 
              INVIGO TOP 10 – RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W PLN NA 95% LTV – CZERWIEC 2014r.
 

najlepsze-oferty-TOP10-PLN95-czerwiec-2014

              

Pełna wersja raportu, uwzględniająca szczegółowe opisy ofert poszczególnych banków, a także porównanie ofert kredytów w euro oraz w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” dostępna jest tu.

 

Zapraszamy także do skorzystania z kalkulatora kredytowego Invigo , w którym można stworzyć ranking odpowiadający indywidualnym potrzebom.
Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:
Autor: Piotrek
13:21 11-07-2014
Wychodzi na to że najkorzystniej w PKO, polecam użytkownikom porównanie rankingów czasem mogą się różnić [url=http://www.pewnakasazbanku.com]ta strona[/url] pokazuje bardzo podobne zestawienie więc to jest jak najbardziej wiarygodne

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo