Invigo
Invigo

W Pocztowym bez prowizji i marża 1,45%

29-11-2012
W Pocztowym bez prowizji i marża 1,45%

Po kilkumiesięcznej przerwie Bank Pocztowy ruszył z promocją cenową dla kredytów mieszkaniowych i kredytów mieszkaniowych z dopłatami, która do tej pory cieszyła się dużą popularnością i gwarantowała atrakcyjne warunki.

Oferta obejmuje marżę na poziomie 1.45% w całym okresie kredytowania bez względu na kwotę kredytu i poziom LTV oraz zerową prowizję za udzielenie kredytu.
 

W promocji mogą wziąć udział wszyscy Klienci, którzy otworzą/posiadają w Banku w całym okresie kredytowania rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z minimalnym miesięcznym wpływem w wysokości 2 500 zł wraz z usługą Pocztowy24 i kartą debetową lub kredytową, z minimalnym miesięcznym obrotem bezgotówkowym w wysokości 500 zł oraz nabędą pakiet ubezpieczeń AVIVA na okres min. 3 lat, którego koszt wynosi 2.70%.
 

Dzięki tej ofercie Klienci zyskują potrójnie – przede wszystkim zapewniają sobie korzystną marżę w całym okresie kredytowania, brak kosztów za udzielenie kredytu a ponadto otrzymują bezpieczeństwo ochrony ubezpieczeniowej w razie śmierci, niezdolności do pracy czy utraty pracy.


Promocja potrwa do 31.12.2012, co umożliwi dodatkowo skorzystanie z dogodnych warunków kredytu w programie Rodzina na Swoim, który wygasa z końcem roku.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo