Invigo
Invigo

Niższa marża kredytów w PLN nawet o 0,50% w mBanku i MultiBanku

15-03-2013
Niższa marża kredytów w PLN nawet o 0,50% w mBanku i MultiBanku

Po kilku miesiącach przerwy grupa BRE Banku ponownie obniżyła marżę kredytów hipotecznych o 0,2% oraz pożyczek hipotecznych nawet do 0,5% w zależności od dochodów jakie osiąga Klient.

Promocje, które kierują dla swoich Klientów obydwa Banki na rynku kredytów hipotecznych zapewniają takie same warunki kredytowe.

Jedyną różnicą są nazwy promocji - mBank oferuje promocję „ Mieszkaj na Swoim”, natomiast Multibank „Mieszkaj u Siebie”.
 

Marża jaką zapewnia grupa BRE Bank uzależniona jest od dochodów wnioskodawców oraz poziomu LTV. Klienci obydwu Banków mogą otrzymać marżę już od 1,60% w przypadku kredytów na własne M, budowę domu czy też przeniesienie kredytu z innego banku.

Dla zainteresowanych pożyczką hipoteczną marża zaczyna się od 3,40, a dla chcących skonsolidować swoje dotychczasowe zobowiązania od 3,60.
 

Do uzyskania takich warunków niezbędne jest spełnienie tylko jednego wymogu – zakup ubezpieczenia spłaty rat kredytu "Pakiet Bezpieczna Spłata", który obejmuje: poważne zachorowanie, przebytą operację chirurgiczną, pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Dzięki temu produktowi Klienci zapewnią sobie bezpieczeństwo spłaty raty w razie zaistnienia niespodziewanej sytuacji.

 

Koszt produktu to składka 1,40% od kwoty kredytu za pierwsze 2 lata ochrony ubezpieczeniowej, po upływie tego okresu składka płatna jest miesięcznie w wysokości 4% od raty kredytu. Aby zapewnić sobie atrakcyjne warunki przez cały okres kredytowania wystarczy kontynuować ubezpieczenie przez okres 5 lat.

 

Warto dodać, iż Banki nie pobierają prowizji za udzielenie kredytu, a obie promocje trwają do 31.03.2013 roku.

Invigo
Invigo

Weź kredyt hipoteczny z Invigo

Policz zdolność kredytową Policz ratę kredytu hipotecznego Porównaj kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny z Invigo
Policz zdolność kredytową
Policz ratę kredytu
Porównaj oferty i wybierz bank
Zajmiemy się resztą aż do wypłaty kredytu
Invigo
Invigo
Komentarze:
Autor: bogaty
23:16 12-04-2013
Co jest z tymi komentarzami? Nie widać ani efektu, ani komunikatu ewentualnego błędu.

Powrót na blog
Invigo
Powrót na blog
Invigo